Menü
Sepetim

Atışkan

TANIMIİç mekânlarda, alçı plaka birleşim yerlerinde, 0-5 mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, alçı bazlı derz dolgusudur.AVANTAJLARIEsneme özelliği derzlerde çatlamayı önler.Pürüzsüz bir yüzey oluşturur.A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir.UYGULAMA ALANIAlçı plaka ek yerleri, duvar birleşim yerleri, ..
SATEN ALÇI; brüt beton, gaz beton, kara sıva, alçı sıva, alçı plaka veya boyalı yüzeylere uygulanabilen uygulama süresi uzatılmış yüzey düzeltme alçısıdır. Düzgün pürüzsüz ve ipeksi bir yüzey sağlar. Alçıpan bölmelere, gaz beton duvarlara sıva alçısından sonra, düz ve pürüzsüz yüzey istenen alanlara..
Atıştan Sıva AlçıAmbalaj: 25 kg torba KULLANMA TALİMATI: Uygulamaya başlamadan önce yüzeylerin tozdan ve tutunmayı önleyici maddelerden arındırılmış olması gerekir. Temiz bir kaba yapılacak harç miktarına uygun su alınız üzerine su yüzeyini örtecek şekilde sıva alçısı sepeleyiniz. 2—3..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .